2025-04-01 20:45:02+04:00
კანონპროექტი, რომელიც მაუწყებლებს უცხოეთიდან დაფინანსებას უკრძალავს, პარლამენტმა საბოლოო მოსმენით დაამტკიცა
2025-04-01 20:44:05+04:00
მმართველი გუნდი იმ პოლიტიკური ძალების აკრძალვას გეგმავს, რომლებიც, „ქართული ოცნების“ შეფასებით, ქვეყნის სტაბილურობას საფრთხეს უქმნიან - როგორია პოლიტიკის ექსპერტების შეფასება
2025-04-01 20:42:17+04:00
საქართველოს პროკურატურამ, პარლამენტის დროებითი საგამოძიებო კომისიის მოთხოვნის შეუსრულებლობის ფაქტზე მამუკა ხაზარაძეს ბრალდება წარუდგინა
2025-04-01 20:41:30+04:00
სალომე ზურაბიშვილი ბრიტანეთის პარლამენტის საგარეო ურთიერთობათა კომიტეტის წინაშე დისტანციურად სიტყვით წარსდგა - რაზე ისაუბრა ქვეყნის მე-5 პრეზიდენტმა ბრიტანელი კანონმდებლების წინაშე
2025-04-01 20:40:39+04:00
სალომე ზურაბიშილმა გუშინდელ საპროტესტო აქციაზე სიტყვით გამოსვლისას სამოქმედო გეგმა გაავრცელა - როგორ ეხმმაურებიან მის გამოსვლას ოპოზიციასა და "ქართულ ოცნებაში"
2025-04-01 20:36:53+04:00
სალომე ზურაბიშვილი - კრემლი საქართველოს ხელმძღვანელობას რეგულარულად აქებს, საგარეო და შიდა პოლიტიკური კურსიც შეიცვალა - რუსეთს ზეწოლის გარკვეული ინსტრუმენტები აქვს და ბიძინა ივანიშვილი ერთ-ერთია
2025-04-01 18:22:58+04:00
თინა ბოკუჩავა - შევუერთდებით ფორმატს, მაგრამ, როდესაც ივანიშვილის რეჟიმი აუქმებს სახელმწიფოს და რუსეთს გვაბარებს, არ არის დასაკარგი დრო ფორმატებში, რომელიც ილუზორული და ცერემონიალურია - საჭიროების შესაბამისად ვითანამშრომლებთ